Produkty

Nasza oferta produktowa to siedziska stadionowe, fotele strefy VIP, trybuny modułowe oraz wyposażenie obiektów sportowych w stanowiska prasowe i komentatorów telewizyjnych. Wykonujemy kompleksową usługę od analizy dokumentacji technicznej, przez wykonanie dokumentacji warsztatowej do montażu pod klucz.

Siedziska stadionowe

Fotele strefy VIP

Trybuny systemowe

Wyposażenie obiektów sportowych

Jak pracujemy

Dajemy energię - słowo o nas

LQS Energy People Company to firma zajmująca się produkcją siedzisk i foteli dla obiektów sportowych. Dysponujemy zapleczem produkcyjnym w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych i konstrukcji stalowych. Dzięki nowoczesnej linii technologicznej do malowania proszkowego świadczymy usługi kompleksowo wewnątrz naszej organizacji. Pod marką LQS firma działa od 1999 roku.

Analiza projektu

Jeśli ramy naszej specjalizacji znajdują się w zakresie objętym Twoim projektem, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Przegląd dokumentacji przez nasz zespół obejmie zdefiniowanie zakresu wsparcia, jakie możemy Ci zaoferować. Po wstępnej analizie, w zaskakująco krótkim terminie, otrzymasz od nas kompleksową wycenę pracy. Czy będzie to wykonanie aranżacji i dobór produktów na etapie projektu architektonicznego, czy realizacja kontraktu budowlanego - służymy pełnym doświadczeniem.

Realizacja projektu

Działamy szybko i dobrze. Współpraca z nami jest prosta: zaczynamy od zatwierdzenia dokumentacji, wzorów oraz wniosków materiałowych. Następnie podpisanie umowy, produkcja, dostawa, montaż i odbiór końcowy. Tak to wygląda w skrócie. Bez względu na to czy skrót trwa 4, czy 40 tygodni, dołożymy wszelkich starań, aby linia Twojego harmonogramu pozostawała niezmiennie w kolorze zielonym.

Zdjęcie Fundusze Europejskie

LQS ENERGY PEOPLE COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Nowa linia innowacyjnych siedzisk stadionowych dla obiektów sportowych i rekreacyjnych – etap II” w ramach

PROGRAMU OPERACYJNEGO Inteligentny Rozwój oś priorytetowa 2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I

działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw

poddziałanie 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP